Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Міністерство екології дає кошти на реконструкцію очисних споруд в Олевську
Міністерство екології дає кошти на реконструкцію очисних споруд в Олевську
Автор: Content manager   

Міністерство екології дає кошти на реконструкцію 
очисних споруд в Олевську

На реконструкцію очисних споруд в Олевську Міністерство екології дає 13 млн гривень, вже є відповідне розпорядження Кабміну. Про це на засіданні 10 сесії повідомив міський голова Олег Омельчук. Міська рада співфінансуватиме проект.
Депутати прийняли рішення про співфінансування об’єкту «Реконструкція головного корпусу Олевської гімназії з термосанацією по вул. Інтернаціональна, 34 в м. Олевськ» на суму 3 825 213 грн (загальна сума 6 968 167 грн.). На питання депутата Володимира Тимощука «Чому виділили кошти саме на гімназію, а не інші школи?», міський голова відповів, що дане рішення приймала Житомирська ОДА. За шкалою оцінки проектів, які фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку, Олевська гімназія посіла 3 місце із 70, тому і потрапила під фінансування. Також міська рада дофінансує 40 тисяч гривень на придбання спеціального тренажеру для Центру реабілітації дітей-інвалідів (загальна сума тренажеру 240 000 грн.). 200 тисяч гривень вже виділило німецьке посольство. У лютому Управлінням економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності міської ради була подана заявка на участь у німецькому проекті для отримання коштів на придбання реабілітаційного обладнання для дітей з групою інвалідності. У квітні представники Німеччини відвідали Олевський Центр реабілітації дітей-інвалідів і вже у травні надійшло підтвердження про перемогу в конкурсі. Складно повірити, але із 700 заявок вони обрали Олевський Центр реабілітації. За кошти гранту планується придбати тренажер 2MOTOmedGracile12 для реабілітації дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, в тому числі ДЦП. 
Також виділено 360 тисяч гривень з державного бюджету (державна субвенція) на капітальний ремонт приміщень та котельні Центру розвитку дитини №1 «Зірочка». 
Надійшли кошти від обласних депутатів, Ніколайчук О.В. виділив кошти на придбання комп’ютерної техніки та навушників для Олевської міської дитячої бібліотеки (10 тис. грн) та на придбання принтера для бібліотеки філіалу № 18 у с. Зольня Олевської ЦБС (2 тис. грн).
Крамаренко С.М. виділив на придбання килимів в ігрові кімнати Жубровицького ДНЗ № 15 "Чебурашка" (16 тис. грн) на придбання техніки для КУ "Олевська ДЮСШ боротьби" (16 тис. грн).
На звернення жителя с. Рудня Бобова А.А. депутати виділили 5 тис. грн. на лікування його сина, який 31 травня потрапив у ДТП, внаслідок чого отримав перелом шийного хребця.