Червень

Головна Новини Олевська міська рада Депутати проголосували за створення комунального підприємства з видобутку корисних копалин

Депутати проголосували за створення комунального
підприємства з видобутку корисних копалин

Депутати Олевської ОТГ одноголосно проголосували за створення комунального підприємства з видобутку корисних копалин «Олевськ-РесурсІнвест» на засіданні 10 сесії, яка відбулась 13 червня.
Підприємство займатиметься видобутком всіх корисних копалин, які є на території ОТГ – піску, торфу, каменю, бурштину, ін. Багатогалузеву діяльність підприємства пояснюють тим, що краще одразу вказати видобування всіх корисних копалин та передбачити виробництво власної продукції, ніж потім вносити зміни. Підприємство діятиме за принципами самофінансування та погоджуватиме свою діяльність з міською радою. Контролюючу функцію також забезпечуватиме наглядова рада.
Депутат Фіц З.Р. по-своєму прокоментував дане рішення «Олег Васильович, не слухайте всяких мудаків, які вам розказують, що Фіц проти. Я «за» двома руками …»