Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Кадрові питання міської ради
Кадрові питання міської ради
Автор: Content manager   

Кадрові питання міської ради

Про кадрові питання міської ради 
Створена наприкінці 2016 року Олевська об’єднана територіальна громада – найбільша в Житомирській області за населенням. Продовжує формуватися її управлінський апарат, тривають процеси набуття функцій і повноважень та передачі майна. 
Структуру та штатну чисельність апарату Олевської міської ради об’єднаної громади було складено за рекомендаціями Асоціації міст України, у відповідності до кількості населення.
Нова структура та штатна чисельність апарату Олевської міської ради включає 141 посаду, це із міським головою, секретарем ради, трьома заступниками, керуючим справами, 20 старостами та 20 діловодами. 

 У структурних підрозділах виконавчого апарату міської ради вказано 95 посад, в табличах вказані рекомендована кількість і наявна. Наразі не сформовано сектор охорони здоров’я та ЦНАП (Центр надання адмінпослуг), на вакантні посади оголошено конкурс.
Працівників бухгалтерії було переведено розпорядженням міського голови, працюючі спеціалісти були переведені на вищі посади за результатами стажування. 
П’ять разів вносились зміни у структуру та штатну чисельність апарату Олевської міської ради на сесії ради, у зв’язку з відокремленням окремих посад та відділів зі складу управлінь в окремі комунальні установи. Відповідно, кожна установа має своїх працівників. На вакантні посади державної служби оголошувались і продовжують оголошуватись конкурси в газеті «Зорі над Убортю» та на сайті міської ради. 
Як би не говорили, що в міській раді «кадровий бум», майже на всі вільні посади нині працюючі були єдиними кандидатами, окрім посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту 3 кандидати на 1 етапі та 3 – на другому етапі та головного спеціаліста юридичного відділу теж 3 кандидати.
В табличках наведено працівників структурних підрозділів міської ради.
В табличках наведено структурні підрозділи міської ради та їх працівників.

 

Щоб збільшити документ тисніть на детальніше