Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Проведені заходи з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.
Проведені заходи з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.
Автор: Content manager   

Проведені заходи з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.

15 травня уся країна відзначала Міжнародний День сім'ї. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита.Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації.В сім’ї дитина набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. У світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було цікаво за сімома морями, людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім'ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, добрим батьківським словом, ніжним поцілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою.

З метою формування позитивної моделі сімейного життя, сімейних цінностей, почуття гордості за свою родину і культури стосунків в сім’ї; розширення знань дітей про родину, її склад, обов’язків членів родини; виховання любові і поваги до своїх батьків.      та з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї, працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено наступні заходи:

 

1) 18.05.2017 року працівником Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради Скрит Л.М. разом з практичним психологом Камянської ЗОШ Корчевською Л.В., була проведена виховна година «Сімейні цінності» з різною категорією дітей.

Підчас виховної працівник Центру та практичний психолог школи розповідали про сімейні цінності, етику поведінки в сім’ї, вихованість дітей, декламували оповідання. Діти в ігровій формі розповідали про свою сім’ю.

 

     2) 19 травня провідним фахівцем Халімончук Н.М. було проведено виховний захід «Цінуй честь сім’ї» в Олевській ЗОШ №3 з учнями 11 класу. Під час проведення заходу  працівник Центру розповідала про важливість сім’ї у житті кожної людини, класний керівник Покотило Н.А. доповнювала цікавими та корисними історичними оповіданнями; діти брали активну участь та висловлювали власну думку.

 

 

          Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради