Травень

Головна Новини Олевська міська рада Благодійний фонд «Рідне Полісся» надав допомогу установам Олевська
Благодійний фонд «Рідне Полісся» надав допомогу установам Олевська

Благодійний фонд «Рідне Полісся» надав

допомогу установам Олевська

Благодійний фонд «Рідне Полісся» надав гуманітарну допомогу для установ Олевська. 20 травня її особисто привіз голова фонду Стасюк В.І. Педіатричне та інфекційне відділення Олевської ЦРЛ отримали 4 ящики памперсів, Центр реабілітації дітей-інвалідів отримали 5 ящиків памперсів. Для Кишинського стаціонарного відділення передали ящик памперсів, ходунки та стільці-туалети. Дякуємо за допомогу та небайдужість.

Благодійний фонд «Рідне Полісся» функціонує за сприяння Громадської Ради при Міністерстві оборони України, отримуючи медичне обладнання із Голландії, Швеції, Польщі, Туреччини. Діяльність фонду спрямована на надання допомоги військовим частинам, що задіяні в антитерористичній операції на Сході України, учасникам АТО, пораненим та інвалідам, лікарням та терцентрам по всій Україні.