Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ «ЛЮДИНА РОКУ-2017»
НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ «ЛЮДИНА РОКУ-2017»
Автор: Content manager   

 

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ «ЛЮДИНА РОКУ-2017»

В Олевську відбулася урочиста церемонія вручення премії «Людина року 2017». Це щорічний міський конкурс, який проводиться з метою виявлення видатних особистостей, відзначення вагомих досягнень представлення громади у важливих сферах професійної і суспільної діяльності міста. Її лауреати – люди, які своїми досягненнями вносять неповторний внесок в розвиток Олевська. Номінації в цьому році дещо змінились у порівнянні з минулим – зникли нагороди «Ініціатива року», «Лідер року», «Вчинок» та «Меценат року». Натомість з’явились «Захисник року», «Роботодавець року», «Посадова особа місцевого самоврядування» та «Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектору». Переможці в кожній з номінацій пройшли ретельний відбір конкурсною комісією.

У щорічному  міському  конкурсі «Людина року» визначили переможців у 14 номінаціях.

У цьому році міською радою затверджено декілька нових номінацій, зокрема,  - «Захисник року». Горшкова Аліна Сергіївна виховувалася  разом із одинадцятьма дітьми в будинку сімейного типу родини  Юсупових з села Тепениця. Закінчила Житомирський інститут медсестринства. З 2016 року служить хірургічною медсестрою відділення в зоні АТО. Саме вона стала переможцем у номінації «Захисник року».

 «Працівник охорони здоров’я року»!  У цій номінації переможцем стала Демкович Ольга Павлівна – лікар-кардіолог. Медичний стаж - 26 років. З них – вже майже 15 років Ольга Павлівна очолює терапевтичне відділення Олевської ЦРЛ. Її знають і поважають жителі не тільки нашого міста, але й усього району. Важко сказати, скільки людських сердець врятовано нею. Ольга Павлівна активно поєднує лікарську роботу з громадською, є депутатом районної ради.

 «Працівник освіти року» – Асанова Людмила Романівна – учитель біології Олевської гімназії. Учні Людмили Романівни щороку займають призові місця як переможці районних та обласних олімпіад з біології, є переможцями обласного екологічного конкурсу «Голос землі». Клас, де вона працює класним керівником, – один з найкращих в гімназії. Очолює профспілкову організацію трудового колективу. Активно працює на міських заходах і залучає до них багато учнів.

Уномінації «Громадський діяч року» переможцем став  Іванов Андрій Юрійович голова «Спілки воїнів-учасників антитерористичної операції Олевського району», ветеран АТО.  Член   виконавчого комітету міської ради. Активно  відстоює інтереси членів своєї Спілки на всіх рівнях.

Кращим у номінації «Посадова особа місцевого самоврядування» визнано  Колбасюка Василя Васильовича – заступника міського голови.

У номінації  «Діяч культури року» перемогу отримала  Данюк Тетяна Борисівна –  викладач музично-теоретичних дисциплін Олевської музичної школи. Учні Тетяни Борисівни займають призові у конкурсах і олімпіадах. В 2017 році в обласній музично-теоретичній олімпіаді її учениця посіла 2 місце. А  вихованки Луценко Ліза та Долібець Марина вибороли 1 місця в обласному фестивалі-конкурсі дитячої вокальної творчості «Казкові мелодії».

Від щирого серця вітаємо переможця «Роботодавець року»!  Ним стало державне підприємство «Олевське лісове господарство» керівник підприємства Бондарчука Олександра Анатолійовича.

Ще одна нова номінація цього року «Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектору». Нимстав  Коцупатрий Олександр Олексійович – керівник ТОВ «Олевськ АГРО». Він започаткував проект по виробництву картоплі, доклав матеріальних та технологічних зусиль по відновленню свинарства в районі. Забезпечує ярмаркові заходи якісною конкурентоспроможною продукцією. 

Важко уявити життєдіяльність міста без кваліфікованої роботи комунальних служб.Переможцем у номінації«Працівник житлово-комунального господарства» став  Павленко Володимир Володимирович – водій ДП «Будпослуги №2».

Останніми роками в Олевську активно розвивається спорт. Тож, у  спортивних номінаціях вітали двох переможців.

«Працівник галузі фізичної культури і спорту» – Ямчинський Юрій Анатолійович – кандидат в майстри спорту України, тренер-викладач з вільної боротьби. За останній рік виховав декількох чемпіонів та призерів Житомирської області та України. А у номінації  «Спортсмен року»  переможцем визнано Покальчука Олександра – власника тренажерного залу «Олімп». Олександр – кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу. Пропагує здоровий спосіб життя.

Багато перемог цього року має учень 11 класу Олевської гімназії  – Денисенко Володимир. Він став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Зоряний шлях» за кращу пошукову роботу у секції  «Астрономія» у м. Дніпро. Зайняв цього року 1 місце в районних олімпіадах з географії, економіки, астрономії, інформатики та ІКТ. Отримав 3 місце з економіки та ІКТ на обласних олімпіадах. Упродовж багатьох років є капітаном команди і переможцем обласного турніру фізиків, в якому з Олевського району бере участь тільки команда з Олевської гімназії. Володимир Денисенко є переможцем у номінації «Учень року»!

Кращим  «Працівником сфери обслуговування року» стала  Фещук Людмила Олексіївна – директор кафе «Маєток».

Всі ми знаємо, що бюджет  будь-якого рівня залежить від багатьох факторів, серед яких чи не найголовніший – податки. Власник мережі магазинів – Федорчук Ірина Валентинівна  має зразкову податкову дисципліну,  100 %  легалізації робочих місць, за що стала переможцем у номінації «Підприємець року».

Вітаємо з перемогами.

"Діяч культури року" - Тетяна Данюк

«Спортсмен року» Покальчук Олександр

На фото (зліва направо) Місіньова-Пономаренко А.С. - лікар-педіатр ЦПМСД, завідуюча терапевтичним відділенням Олевської ЦРЛ Демкович О.П. та головний лікар ЦПМСД Орлицька Л.В.

НА ФОТО (зліва направо): директор Олевської дитячо-юнацької школи боротьби Попков В.Ф., міський голова Олег Омельчук та "Громадський діяч року" Андрій Іванов

Громадський діяч року» Іванов Андрій Юрійович

Посадова особа місцевого самоврядування» Колбасюк Василь Васильович

"Захисник року" - Горшкова Аліна

«Працівник охорони здоров’я року» – Демкович Ольга Павлівна

«Працівник освіти року» – Асанова Людмила Романівна

«Роботодавець року»! Ним стало державне підприємство «Олевське лісове господарство»!

«Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектору» Коцупатрий Олександр Олексійович

«Працівник житлово-комунального господарства» Павленко Володимир Володимирович

«Працівник галузі фізичної культури і спорту» – Ямчинський Юрій Анатолійович

Денисенко Володимир - «Учень року»!

«Працівником сфери обслуговування року» стала Фещук Людмила Олексіївна

«Працівник охорони здоров’я року» – Демкович Ольга Павлівна та«Посадова особа місцевого самоврядування» визнано» Колбасюк Василь Васильович

«Підприємець року» Федорчук Ірина Валентинівна