Травень

Головна Новини Олевська міська рада ЗІ СВЯТОМ, РІДНЕ МІСТО!
ЗІ СВЯТОМ, РІДНЕ МІСТО!

ЗІ СВЯТОМ, РІДНЕ МІСТО!

У житті кожного з нас буває багато свят як особистих, так і державних. Але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. І одним з таких є День народження Олевська. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися в ньому назавжди, кого з цим містом звела доля, хто тут працює і відпочиває або просто гостює.
Цього року нашому древньому Олевську виповнюється 1305 років. Ми, олевчани з древлянського коріння. Наші предки залишили нам силу, терпіння, мудрість, чудові звичаї та обряди, які живуть ще й дотепер. Прапрадіди-олешани залишили нам щедру землю, яку нам необхідно берегти і зробити все для того, щоб ми, наші діти і онуки могли тут щасливо жити.
Олевську пощастило, що його історія не загубилась у віках, вона продовжується добрими справами його людей – працьовитих та щирих. Усі досягнення, якими багате наше місто складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів, то ж я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки та починання задля рідного міста.
Разом з вами радію і я його успіхам, переймаюся його проблемами і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити Олевськ, а віднедавна об’єднану громаду процвітаючою.
 Нехай наше славне місто росте і процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!
Зичу всього найкращого рідному місту, нашій незалежній Україні та кожному з вас, шановні олевчани і гості міста.

З найкращими побажаннями
міський голова Олег Омельчук