Головна Новини Олевська міська рада Звання «Почесного громадянина міста Олевськ»присвоїли двом людям
Звання «Почесного громадянина міста Олевськ»присвоїли двом людям

Звання «Почесного громадянина міста Олевськ»присвоїли двом людям

Конкурсна комісія розглянула кандидатів на звання Почесного громадянина Олевська. Цього року їх було 6.

1.     Іваненко Анатолій Макарович– полковник у відставці (подання від Спілки воїнів-учасників антитерористичної операції,  виконкому міської ради, ради ветеранів війни та праці)

2.     Антонюк Жан Дмитрович(посмертно) – лікар-хірург Олевської ЦРЛ (подання від виконкому міської ради, Олевської районної організації «Батьківщина», Олевської ЦРЛ, відділу культури міської ради)

3.     Ушко Володимир Іванович– заступник військового комісара Олевського райвійськкомату (подання від жіночого об’єднання «ДІЯ», профспілки працівників освіти та культури, Товариства Червоного хреста)

4.     Орлицька Людмила Володимирівна– головний лікар Олевського Центру первинної медико-санітарної допомоги (подання ЦПМСД)

5.     Дола Леонід Федорович– екс-голова Олевської райдержадміністрації (подання від Олевської районної ради)

6.     Попков Володимир Федорович– директор Олевської дитячо-юнацької школи боротьби (подання ДЮСШ)

До складу комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання увійшли Біленець Н.І. – голова комісії, методист ЦХЕТУМу Гур’єва Є.А., члени виконкому – директор Олевської гімназії Рябой Є.М.,  в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Олевському районі Козловець Л.А., директор ТзОВ «РІМ БОГДАН» Шибецький В.П. та начальник загального відділу міської ради Саковець Л.В.,   заступник директора ЗОШ №2 Тарасевич Н.М.

Члени комісії одноголосно проголосували за кандидатуру Антонюка Ж.Д. З приводу другого кандидата думки розділились: Рябой Є.М., Тарасевич Н.М. та Козловець Л.А. голосували за Попкова В.Ф., інші за Іваненка А.М., який з перевагою в один голос отримав звання Почесного громадянина Олевська. Згідно прийнятого на сесії Положення, звання можна присвоїти не більше, як 2 громадянам на рік.

Отож, почесне звання присвоїли Іваненку Анатолію Макаровичу та Антонюку Жану Дмитровичу (посмертно). Головні міські нагороди вручатимуть на День міста 20 травня.