Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Виконавчий комітет Олевської міської ради від 28.04.2017
Виконавчий комітет Олевської міської ради від 28.04.2017
Автор: Content manager   

 

Члени виконкому надали матеріальну допомогу, дозвіл на встановлення нових МАФів та обговорили видачу ордерів

 на земельні роботи

28 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Розпочалось воно із представлення членам виконкому начальників відділів та управлінь міської ради, до яких потрібно звертатись з робочих питань. Було розглянуто 16 питань, про які читайте далі.

 

92 жителя ОТГ отримали матеріальну допомогу

92 жителя Олевської громади, з яких 27 жителів міста Олевськ, отримали матеріальну допомогу, в переважній більшості на лікування, на загальну суму 54 тис. грн. За три місяці було виділено матеріальної допомоги на суму 143 200 грн.

На першому засіданні було затверджено суми виплат такої допомоги громадянам ОТГ:

- для лікування онкозахворювання та інших дороговартісних операцій в сумі 1000,00 грн.

- для лікування інших захворювань в сумі 500,00 грн.

- для поховання непрацюючих громадян в сумі 300,00 грн.

- при втраті 100 %  майна в сумі до 5000,00 грн.

- при надзвичайних випадках в сумі до 2000,00 грн.

- з нагоди професійних свят по 200,00 грн.    

«CoffeeCiti» та«Кіоск-зупинка» в Олевську

Члени виконкому надали дозвілПлотніку В.М. на розміщення тимчасової  споруди «CoffeeCiti» для  впровадження підприємницької діяльності по  пров. Промисловому, 2 (територія лікарні). Варто зазначити, що адміністрація лікарні попередньо погодила його розміщення.

Дозвіл на розміщення міні-кав'ярні  з автотранспортною зупинкою по вул. Свято-Миколаївській (на фото) отримав і власник «CoffeeMallka» Ковальчук Н.В. Отож,

Термін розміщення таких тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності становить 5 років.

 

 

Зрізати 106 дерев

Розглянувши листи виконуючих обов’язки старост с.Кам'янка Корнійчука О.В. та с.Жубровичі Степанчука В.В. надано дозвіл на зрізання 36 в Кам’янці і 70 в Жубровичах аварійних, сухостійних дерев, які ростуть в межах кладовищ. За словами міського голови, зрізати 1 дерево приблизно коштує 3,5 тис. грн., тому роботи виконуватимуть поступово. Власними силами це зробити не вдасться. Зрізати дерева на кладовищі дуже складно, спецавтомобіль заїхати на територію не може, і працювати потрібно так, щоб не пошкодити надгробні пам’ятники.

Ордер на земельні роботи

З метою запобігання пошкодження кабельних ліній електрозв’язку, вирішено заборонити на території Олевської ОТГ в місцях проходження кабельних ліній зв’язку проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше 30 см. Підключення до житлових будинків водопровідних, каналізаційних, газових  мереж, посадку дерев, облаштування колодязів та інших робіт пов’язаних із розкриттям ґрунту відбуватиметься з попереднім погодження та викликом на місце робіт представників ТОВ «Атраком» ЦТОЕ-2 № 23 м. Коростень.

На проведення таких видів робіт міська рада буде видавати ордер на земельні роботи. Схема мереж ліній є лише на карті міста Олевськ, для ОТГ це потрібно створювати. За словами заступника міського голови Колбасюка В.В., ці лінії не проходять на приватних земельних ділянках, тому причин хвилюватися жителям не має. А тим, хто планує роботи поза межами власних володінь або на територіях загального користування доведеться ці роботи погоджувати. Частіше за все кабелі зв’язку стають «жертвами» екскаваторів під час земельних робіт, компенсувати такі пошкодження дуже дорого. Це підтвердив член виконкому і директор ШБУ-42 Кравченко М.К., який не раз потрапляв у такі ситуації.

 

Рідкі побутові відходи вивозитимуть на територію очисних споруд

Члени виконкому надати дозвіл на тимчасове розміщення рідких побутових відходів, які вивозяться спецавтотранспортом(асенізаційними автомобілями), на мулові майданчики очисних споруд каналізації по вул. Герцена в м. Олевську.

Заступник міського голови Колбасюк В.В. зазначив, що це потрібно для того, щоб відкачані стоки не опинилися в канавах і річці. Раніше ці договори укладались з ТОВ Орендне підприємство теплових мереж, але в кінці 2016 року підприємство відмовилися від утримання очисних споруд. Куди вони вивозять каналізаційні стоки від багатоповерхівок, які обслуговують, це теж питання???, зазначив він. Міський голова додав, що ці машини і без того вивозять нечистоти на очисні споруди, бо нічого іншого запропонувати міська рада не може. Питання реконструкції очисних споруд вирішуватися.

Утримались від прийняття рішення під час голосування Козловець Л.А. та в.о. старости Хочине Хомутовський А.В.

 

Нова зупинка в Варварівці

Приватний підприємець Лимар П.В. виявила бажання встановити в с.Варварівці за власний рахунок зупинку громадського транспорту. На що члени виконкому надали дозвіл.

 

Продаж квасу в центрі міста

      Розглянувши  заяву ФОП Седлецької Людмили Іванівни, виконком міської ради надав дозвіл на розміщення пересувної бочки для продажу квасу з 01.05.2017р. до 01.10.2017р. в центрі міста і зобов’язав забезпечити прилеглу територію урнами для сміття.

Створено опікунську раду

З метою соціально-правового захисту дітей, особливо дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки створено опікунську раду Олевської об’єднаної територіальної громади при виконкомі міської ради.

Голова опікунської ради:

Омельчук Олег Васильович – міський голова

Заступник голови  опікунської ради:

Осипчук Яків Миколайович – заступник міського голови з гуманітарних питань

Члени опікунської ради:

Русин Юрій Григорович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради;

Скумін Наталія Анатоліївна – спеціаліст міської ради, секретар опікунської ради;

Орищук Світлана Сергіївна – директор ЦСССДМ Олевської міської ради;

Зембра Євгеній  Євгенійович – юрист міської ради;

Орищук Галина Володимирівна – начальник служби у справах дітей (за згодою);

Рябой Євгеній Миколайович – член виконкому (за згодою);

Тарасевич Ніна Миколаївна – заступник директора ЗОШ № 2  (за згодою).

Фещук Ольга Ієрофіївна – заступник директора ЗОШ № 3 з виховної роботи (за згодою).

Кайданович Володимир Йосипович – в.о. староста села Тепениця (за згодою).