Березень

Головна Новини Олевська міська рада Міському голові вручили подяку за допомогу військовій частині м. Волноваха
Міському голові вручили подяку за допомогу військовій частині м. Волноваха

Міському голові вручили подяку за допомогу

військовій частині м. Волноваха

27 квітня міському голові Олегу Омельчуку вручили подяку від полковника, т.в.о. командира військової частини м.Волноваха за надану допомогу «Від себе особисто та від імені всього колективу протитанкового артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи 30 окремої гвардійської механізованої бригади хочу висловити щирі слова вдячності за підтримку, яку Ви надаєте особовому складу нашої військової частини. Від усієї душі бажаємо вам мирного неба, доброго здоров’я, довгих років життя і успіхів у всіх Ваших починаннях. Ми знаємо, що завжди можемо розраховувати на Вашу допомогу та підтримку».

Такі ж подяки передали директору «Будпослуг №1» Юськову А.Л., директору «Будпослуги-2» Козловцю П.О., голові Спілки воїнів та учасників АТО Іванову А.Ю., директору «Олевськгазбуду» Кравченку І.М. та приватному підприємцю Козловцю Я.В.