Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»
Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»
Автор: Content manager   

Результат пошуку зображень за запитом "Візьміть дитину у родину"

Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»

 

          Під таким гаслом працює сьогодні Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради.

 Останніми роками набувають поширення сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В Україні існує чотири форми сімейного  влаштування дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. За їх пріоритетністю перелік такий: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

 На даний час на території Олевської міської ради функціонує два дитячі будинки сімейного типу, в яких проживає та виховується тринадцять дітей-вихованців та сім прийомних сімей, в яких проживає та виховується шістнадцять прийомних  дітей.

Працюючи з даними родинами, хочеться відзначити, що люди, які, зважуються  на  цей  важливий крок,  взявши  на  виховання  дитину-сироту, дитину позбавлену батьківського піклування, беруть  на  себе велику  відповідальність за  її  майбутнє. Зрозуміти, зігріти теплом, любов`ю, ласкою і виховати справжнього громадянина нашого суспільства - основна мета прийомних батьків, батьків-вихователів.

Сімейні  стосунки завжди  були  важливим  чинником  формування особистості дитини. У сім’ї  формується ставлення дитини  до  самої  себе і  до  оточуючих: у  ній  відбувається закладання  життєвих  цінностей.  Те, що дитина отримує в сім’ї, вона згодом зможе  передати і своїм  власним дітям.

Кожна дитина має знати та відчувати, що її люблять, що вона потрібна і в неї є майбутнє.

       Візьміть дитину у родину - це не просто гарне гасло... Це крик душі кожної дитини-сиротинитадитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки.Кожен з Вас може стати надією для таких дітей. Подарувати віру і радість життя. Діти – як соняхи. Ці дивовижні рослини не можуть існувати без сонячного світла, без ніжного дотику його променів. Вони повертають свої голівки назустріч сонцю і вітають його своїм цвітом. Скільки таких "соняхів", які чекають світла та ніжності в дитячих будинкахтаінтернатах. 
       Соняхів, які чекають життєдайного світла від слова МАМА, ТАТО. Чи ви знаєте, скільки їх так і не відкрившись, засинаючи просять у Бога - "Нехай прийде мама", «Нехай прийде тато». Скільки з них мріє вимовляти це слово, не в думках, а дивлячись у люблячі мамині та татусеві очі. А, коли вони зустрічають новий день, їхні серця тремтять у надії. Хай сьогодні такі очікувані і бажані слова "Я твоя мама",«Я твій тато»  почують покинуті діти.
       Якщо Ваше серце наповнює любов до дітей та  бажаєте, щоб Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім на виховання та спільне проживання дитину-сироту,  дитину, позбавлену батьківського піклування,    дарувати їй свою батьківську любов та турботу, створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу звертайтеся за детальнішою інформацією до  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Олевської міської ради за адресою: м. Олевськ вулиця Володимирська , 1, тел.: 2-16-65.

        Тут Ви отримаєте вичерпну інформацію і необхідну консультацію від працівників Центру про умови створення та функціонування сімейних форм влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.