Головна Новини Олевська міська рада Олевський «ТІП-ТОП» зайняв І місце на Всеукраїнському фестивалі мистецтв
Олевський «ТІП-ТОП» зайняв І місце на Всеукраїнському фестивалі мистецтв

Олевський «ТІП-ТОП» зайняв

І місце на Всеукраїнському фестивалі мистецтв

Танцювальний колектив «ТІП-ТОП» Олевського ЦХЕТУМу повернувся з Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Золота брама» з перемогою.

Фестиваль, заснований благодійною організацією «Наш слід», проводився вперше і зібрав у концертному залі Академії праці і соціальних відносин 74 колективи з усієї України.

36 дітей молодшої та середньої групи віком від 7 до 13 років колективу «ТІП-ТОП» показали два номери «Господарочка» та «Діти – це наші квіти» і здобули 1 місце у номінації «народна хореографія».

Це вже другий фестиваль в цьому році, де вихованці керівника з хореографії Ольги Настасюк здобули перемогу

Згадуючи відому приказку «зустрічають по одягу», особливо це стосується артиста, варто зазначити, що сценічні костюми для дітей створила керівник гуртка з моделювання одягу ЦХЕТУМу Грищенко Наталія Вікторівна.

Міська рада виділила кошти на оренду автобуса, а депутат Житомирської облради Олександр Ніколайчук оплатив внески для участі в конкурсі двом дітям-сиротам.На останній сесії міська рада виділила ЦХЕТУМу 16 тис. грн для участі у конкурсах-фестивалях.