Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Міська рада бере участь у закордонних грантових програмах
Міська рада бере участь у закордонних грантових програмах
Автор: Content manager   

Міська рада бере участь у закордонних

грантових програмах

У лютому управлінням економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олевської міської ради була подана заявка на участь у німецькому проекті для отримання фінансової підтримки для модернізації реабілітаційного обладнання для дітей з групою інвалідності.

25 квітня до Олевського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів приїхав представник посольства Німеччини Андреас Отто. На зустріч завітали міський голова Олег Омельчук, його заступник Олександр Ніколайчук та начальник управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олег Ковальчук.

За кошти гранту планується придбати тренажер 2MOTOmedGracile12 (на фото) для реабілітації дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату. Конструкція приладу дозволяє проводити лікування ДЦП у дітей різного зросту. Можна самостійно регулювати висоту обладнання, що дозволяє використовувати даний тренажер для дітей різного віку. Пристрій можна легко пристосувати практично до будь-якої моделі інвалідного крісла.

Директор Центру Юлія Покальчук зазначила, що регулярні заняття на тренажері дозволить дітям-інвалідам стати більш рухливими, зменшити спастику та болі в ногах, поліпшити ходу, самопочуття, зменшити потребу в сторонній допомозі і як наслідок, збільшити соціальну активність даної верстви населення у громадському житті, зменшити соціальну напругу.

За вимогами участі, проект реалізовуватиметься на умовах співфінансування. Це малобюджетний проект, заявка не повинна була перевищувати 200 тисяч гривень. Загальна вартість тренажеру 240 тисяч гривень, міська рада дофінансує 40 тисяч гривень.

За словами представника посольства є 700 заявок на участь, в Олевська є всі шанси бути в числі учасників. Важливим фактором у прийнятті рішення стане наявність співпраці міської ради з Центром реабілітації та її участь у фінансуванні.

На фото: тренажер 2MOTOmedGracile12