Серпень

Головна Новини Олевська міська рада Оновлено знаки на в’їздах в Олевськ
Оновлено знаки на в’їздах в Олевськ

Оновлено знаки на в’їздах в Олевськ

Місто ОлевськЖитомирської області відтепер зустрічає олевчан і гостей оновленими жовто-блакитними в’їзними знаками. Поточний ремонт та фарбування споруд провели до Дня міста, яке цього року святкуватимуть 20 травня. Територію навколо «Ключа», що по Свято-Миколаївській, облаштували бруківкою, відтепер фотографуватися біля візитівки міста гарно і зручно. Заодно провели поточний ремонт його основи, яка зруйнувалась, нову оздобили каменем.

Патріотичні кольори на спорудах вирішили не змінювати, і без сумніву вони пасують місту найкраще.

ДО                                                                                       ПІСЛЯ

ДО                                                                                   ПІСЛЯ