Головна Новини Олевська міська рада Олевськ готується до святкування Дня міста
Олевськ готується до святкування Дня міста

Олевськ готується до святкування Дня міста

19 квітня відбулось засідання оргкомітету з підготовки Дня міста.

Членами організаційного комітету було затверджено програму святкування , визначено учасників концертної програми, конкурси. Також обговорено кошторис свята та  питання благоустрою в місті.

Цього року Олевськ святкуватиме свій 1305-тий День народження і відбудеться це в суботу 20 травня (офіційна дата 22 травня припадає на понеділок).

Свято пройде під гаслом «Ми з древлянського коріння». Воно буде масштабним, до участі будуть запрошені і залучені всі населені пункти громади.

Програмою святкування заплановані такі заходи – спортивні марафон та змагання на стадіоні, ігри та розваги для дітей у парку ім. Гагаріна під назвою «Територія дитинства», лазертаг (вул. Набережна), родинний автоКВЕСТ, пісенно-танцювальна дитяча програма, спортивно-показові ігри «Workout». Будуть і нові заходи «Стіл довжиною з бульвар», богатирські ігри, виставки «Археологія, як змінилася історія міста» та «Громада в мініатюрі».

Традиційно проводиться конкурс «Людина року-2017», триває прийом робіт на конкурс відеороликів «Олевськ очима олевчан». Ще тривають переговори щодо запрошення артиста.

Цьогоріч дотримаються запроваджених у тому році правил – без торгівлі алкоголем у всіх місцях проведення свята та атракціонів в центрі міста (їх розмістять на бульварі).

На фото (зліва направо): начальник відділу культури Кльоц І.В. та міський голова Омельчук О.В.

На фото (зліва направо): директор РБК Халімончук П.О., директор ЦБС Сібірьова Л.В., методист ЦХЕТУМу Гур"єва Є.А., начальник відділу економіки міської ради Ковальчук О.Б. та керуючий справами виконвчого комітету Русин Ю.Г.