Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Слово про колегу
Слово про колегу
Автор: Administrator   

Педагог – не просто професія, це – доля. Складна, неспокійна та водночас щаслива, захоплива, радісна – справжня.

 

Уже давно минули ті часи, коли дошкільній освіті відводилася другорядна роль. Сьогодні всі розуміють, як багато залежить від успішного старту в житті не тільки дитини, а й дорослої людини.
Працівники дошкільних навчальних закладів завжди виділялися серед освітян особливим ентузіазмом, творчим ставленням до справи. Вони щедро наділені різноманітними талантами, вміють швидко знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації.
Імідж кожного конкретного дитячого садка створюють його працівники. Перш ніж віддати своє дитя до садка, батьки розпитують у знайомих і близьких, куди ходила їхня дитина і до якого вихователя. Здобуті відомості впливають на їхній вибір. Перевагу надають тому закладу, де малюкові затишно й комфортно, де розуміють і поважають батьків.

 


До Всесвітнього дня вихователя, який святкується 27 вересня хочеться згадати про одного з таких Педагогів.
Корнійчук Світлана Вікторівна працює вихователем ДНЗ №2 «Малятко» протягом 15 років. За час роботи в дошкільному закладі зарекомендувала себе як кваліфікований, методично грамотний фахівець. Вихователь вміло планує та здійснює навчально-виховну роботу у відповідності з програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
Незалежно від віку дітей Світлана Вікторівна здійснює особистісно-орієнтований підхід до кожної дитини, відчуває їх потреби і бажання, навчально-виховний процес спрямовує на розвиток творчих здібностей дітей, забезпечує психічний та фізичний розвиток малят. І кожного ранку малюки з задоволенням і привітною посмішкою приходять до садочка, відчуваючи турботливі руки свого вихователя.
Світлана Вікторівна працює в тісному контакті з сім‘єю, залучає батьків до активної співпраці під час навчально-виховної роботи.
Вихователь творчо вивчає та вміло використовує передовий педагогічний досвід, систематично підвищує свою професійну кваліфікацію, опрацьовує нові посібники, в своїй роботі використовує новітні технології.
Настановами та особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі, серед колег користується авторитетом та повагою, завжди приймає активну участь в громадському житті закладу.
Напередодні Всесвітнього дня вихователя вітаю всіх вихователів, хто щодня плекає дитячі душі, вселяє в них віру в свої сили, любов до життя; хто невтомно творить майбутнє нації, віддаючи в її ім я свій розум і талант; хто прокладає шлях до Правди і Добра. Зичимо Вам сил і натхнення, здоров я і наснаги, злагоди і любові, а головне – впевненості у тому, що Ваша праця – одно з найпотрібніших людству.

 Завідувачка ДНЗ №2 "Малятко" Н.А. Дубченко