Головна Новини Олевська міська рада У ДТП в Олевському районі загинуло п'ятеро людей. ФОТО
У ДТП в Олевському районі загинуло п'ятеро людей. ФОТО

У ДТП в Олевському районі загинуло п'ятеро людей. ФОТО

У понеділок, 17 квітня, внаслідок моторошної ДТП на Житомирщині загинули п'ятеро людей, ще двоє отримали травми.

Про це повідомляє управління Державної служби із надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

Аварія сталася на 240 км автотраси Київ-Ковель, поблизу села Кам'янка Олевського району. Дорогу не поділили легкові автомобілі "Suzuki" та ВАЗ-2109. Після зіткнення "дев'ятку" буквально розірвало на шматки.

Внаслідок аварії загинули водії автівок та троє пасажирів, ще двоє пасажирів отримали травми. Постраждалі були заблоковані у понівеченій "Suzuki", тож рятувальникам довелося застосувати гідравлічні ножиці, щоб їх звільнити. Після того травмованих госпіталізували до реанімації.

Також за допомогою гідравлічних ножиців рятувальники деблокували трьох загиблих із "Suzuki" та двох загиблих із ВАЗ-2109.

Матеріал взято із сайту: 1zt.ua