Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Ближче до людей: до Олевського бюро правової допомоги звернулося 355 громадян
Ближче до людей: до Олевського бюро правової допомоги звернулося 355 громадян
Автор: Content manager   

Ближче до людей: до Олевського бюро правової допомоги звернулося  355 громадян

 

З 1 вересня на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги, мета яких, у першу чергу, посилювати правову спроможність громадян та допомагати вирішити проблемні питання у досудовий спосіб. Одне з таких бюро функціонує і в Олевську за адресою вул. Володимирській, 5 , тел. (04135) 2-40-37.

 

Станом на 31 березня 2017 року фахівці Олевського БПД надали безоплатну правову допомогу 355 особам, які живуть в м. Олевськ та Олевському районі.

З них 171 особа звернулася за первинною правовою допомогою, а це консультації та доступ до електронних сервісів Міністерства Юстиції України, 184 особи за безоплатною вторинною правовою допомогою, тобто, таким особам наданий доступ до адвоката, або безпосередньо, працівника Бюро, який безкоштовно склав позовну заяву, апеляційну скаргу до суду та представляв інтереси деяких осіб в суді.

Також, начальником відділу “Олевське БПД” Інгою Єгоровою та заступником начальника відділу “Олевське БПД” Максимом Завірським регулярно проводяться семінари, лекції, круглі столи, дні відкритих дверей в установах та організаціях м. Олевська та Олевського району.

     Той, хто не може особисто прибути до бюро у зв`язку зі станом здоров`я, фахівці бюро, відповідно до пріоритетів та для створення належних умов для забезпечення доступу мешканців до безоплатної правової допомоги, активно практикують надання юридичних консультацій на дому. 

Здебільшого громадяни звертаються за консультаціями для вирішення сімейних, земельних питань, виконання рішень судів. Переймаються люди також й питаннями соціального забезпечення, зокрема, що вигідніше – отримувати пільгу чи субсидію.
Зауважимо, що безоплатна вторинна правова допомога надається:

-       особам, середньомісячний дохід, яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;

-       діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

-       внутрішньо переміщені особи та особи, що претендують на такий статус;

-       ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та особи, що претендують на такий статус.

Вичерпний перелік осіб, які мають право на БВПД наведений у статті14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».