Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Сесія міської ради
Сесія міської ради
Автор: Content manager   

Сесія міської ради

На засіданнісьомої сесії міської ради були присутні 22депутатиіз 34. На порядок денний було винесено 30 питань, 14з яких стосувалися земельних відносин.

Створення будівельної інспекції

В черговий раз довелося вносити зміни в структуру апарату міської ради.

Цього разу через вимоги визначити окремою юридичною особою відділ державного архітектурно-будівельного контролю Олевської міської ради, який  раніше був у складі управління. Депутат Хлань В.С. зазначив, що наявність власної інспекції полегшить жителям процедуру оформлення власності на майно. Відділ видаватиме декларації на початок та на закінчення будівельних робіт, що дозволить контролювати їх законність. У штаті поки є лише начальник відділу Охремчук І.І.

 

2 мільйони гривень розподілили між громадами

Обласні депутати Ніколайчук О.В., Крамаренко С.М. та Озерчук А.М. виділили з бюджету області на потреби громади 314 тис.грн. Крім того, додатково з обласного бюджету надійшло 130 тис.грн (див табличку).

Цього разу «бюджетне» питання пройшло швидке обговорення і одноголосно було прийняте депутатами на сесії. 2 мільйони гривень розділили на 27 позицій, з них найдорожчі:

-          реконструкція ДНЗ в с.Лопатичі – 223 480 грн

-          будівництво водопровідної та каналізаційної мережі вуличному комітету "Комсомольський"в сумі 200 тис.грн.;

-          на підвищення зарплати ДНЗ та ЦРД– 312 528грн;

-          виготовлення проектно-кошторисної документації  на ремонт доріг с.Тепениця,с.Кам'янка, м.Олевськ вул.Льонозаводська, проектно-кошторисна документація вуличного освітлення на Хочинський старостинський округ – 400 тис. грн;

-          поточний ремонт адмінприміщення РДА (після передачі) – 100 тис. грн.;

-          придбання та встановлення обладнання на сміттєвоз КО-413 – 350 тис. грн.;

-          придбання євроконтейнерів (30 штХ4800) – 144 тис.грн.

Див. таблички

 

3 мільйони на депозит

Тимчасово вільні кошти громади в сумі 3 мільйони бюджетних гривень можливо покладуть на депозит. Якщо так, в рік міська рада матиме додаткових 420 тис.грн.

Банк, в якому вони опиняться буде державним, в якому саме – буде визначено конкурсом.

Підвищено посадові оклади

педагогічним працівникам дитсадків

З 1 травня 2017 року посадові оклади педагогічних працівників Центрів розвитку дітей та дошкільних навчальних закладів громади буде підвищено на два тарифні розряди, що в загальній сумі складає 312 тисяч гривень.

 

Людина року-2017

Конкурс «Людина року-2017» проводиться у 14 номінаціях – «Громадський діяч року», «Працівник освіти року», «Працівник охорони здоров’я року», «Працівник галузі фізичної культури і спорту року», «Спортсмен року», «Діяч культури року», «Працівник сфери обслуговування року», «Працівник житлово-комунального господарства року», «Підприємець року», «Роботодавець року», «Учень року», «Посадова особо місцевого самоврядування року», «Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектору року», «Захисник року». Кандидатури на звання надаватимуть керівники установ або організацій, колективи. Їх розглядатиме комісія, головою якої є міський голова Олевської ОТГ Омельчук О.В. Нагородження проводитимуть на День міста.

Депутати не затвердили

Депутати не проголосували за затвердження актів погодження меж земельних ділянок. Це єдине питання в переліку, з якого не було прийнято рішення. На думку деяких депутатів, земельні спори між сусідами повинні вирішуватися в суді.

Комісія

Захист інтересів міської ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди, недопущення безоплатного використання земельних ділянок державної та комунальної власності, що призводить до втрат міського бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих міській раді внаслідок порушення порядку землекористування буде здійснювати комісія з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Це дозволитьвплинути на недобросовісних орендарів, які не сплачують в бюджет ОТГ кошти за користування землею.«Проти» проголосував Повар А.В., Фіц З.Р. та Снігур В.В. – «утримались». Головою комісії визначено заступника міського голови Ніколайчука О.В.

Садочок в Копищах

Відновлення роботи дитячого садочку в селі Копище вперше обговорили на сході села http://olevsk-rada.gov.ua/

Для того, щоб вивчити дане питання була створена комісія з депутатів усіх партій.

 

Депутати затвердили Положення про відділи та управління міської ради, нові статути Центру первинної медико-санітарної допомоги та Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, шкіл. Також прийняли Програму «Охорона навколишнього природного середовища та раціональне використання природних ресурсів на 2017-2018 роки», одними із завдань якої є реалізаціяпроекту «Реконструкція централізованих систем водопостачання і водовідведення «Очисні споруди каналізації потужністю 500 м. куб. на добу в м. Олевську – заміна аварійно і технічно зношеного обладнання на сучасне енергозберігаюче»та реконструкція каналізаційного колекторау м. Олевськ.

У «Різному» зачитали звернення від Радикальної партії про скасування рішення НКРЕ щодо збільшення цін на газопостачання.