Головна Новини Олевська міська рада Призові місця олевських талантів на Всеукраїнському фестивалі
Призові місця олевських талантів на Всеукраїнському фестивалі

Призові місця олевських талантів на Всеукраїнському фестивалі

zag.jpg

8 квітня команди з Олевська поїхали у Вінницю на Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Тобі Україно» та зайняли призові місця. Дві команди Центру розвитку та відпочинку Modern посіли друге місце, солістка Черних Оксана – ІІІ місце, а STREET WORKOUT OLEVSK вибороли Гран-Прі.

Центр розвитку та відпочинку Modern, керівником якого є Марія Туровець, вже протягом двох років їздить на різні фестивалі. Проте склад команд постійно змінюється, задля того, аби не тільки найкращі танцівники мали змогу брати участь у конкурсах, а й новачки «вливались» в цей рух. За словами Марії, для Modern головна ціль не тільки перемога, але і розвиток та розуміння в якому напрямку вони рухаються, шляхом покращення своїх навичок. Саме тому головним критерієм пошуку фестивалів є професійне, зіркове журі.

Марія разом зі своїми вихованцями підготувала два танцювальні номери: «Аватар» та «Держи ритм». Обидві команди посіли ІІ місце в номінації Хореографічне мистецтво (змішана вікова категорія) та отримали сертифікат на суму 10 000 грн, який діє, як знижка на літній відпочинок - фестивальне літо з ПЦ «OMA MUSIC STAR» в Болгарії. Солістка Черних Оксана виконала пісню «Україночка» та посіла ІІІ місце. Загалом від Центру розвитку та відпочинку поїхало на фестиваль 35 дітей. Також почесну грамоту отримала керівник «Modern» Туровець Марія. Головою журі був Влад Яма, який і вручав нагороди.

Учасники від Центру розвитку та відпочинку Modern діляться своїми спогадами:

Яроменко Софія, 12 років, танець «Аватар»: «Коли Влад Яма вийшов на сцену, то я навіть розчулилась, заплакала. Було дуже велике хвилювання – це мій перший виступ на такій великій сцені. Але коли ми з командою почали танцювати, хвилювання зникли».

Чистякова Софія, танець «Держи ритм»: «Я займаюсь танцями вже півроку і майже жодного заняття не пропустила. Це був мій перший виступ, який пройшов просто з захватом. Перед виступом в мене почало калатати серце. Але потім я зібралась, адже головне – виступити з посмішкою і ритмом».

Сидорчук Юлія, танець «Держи ритм» : «Я прийшла в Modern, щоб побачити що це таке. Я ніколи ще не займалась танцями, але мені дуже сподобалось. Я також не пропустила жодного заняття та з захопленням хочу продовжувати займатись і далі, розвиватись».

Мартинюк Діана, 11 років, танець «Держи ритм»: «Мені дуже подобаються танці, я вже займаюсь ними майже два роки. В нашому танці було багато солістів, вони виконували свої хореографії, я також була солістом».

На цьому Modern не зупиняється. Окрім підготовки до фестивалю Зорі над Убортю, влітку вони поїдуть в Болгарію, проте на зовсім інший фестиваль.

Від команди STREET WORKOUT OLEVSK на фестиваль поїхали 7 учасників: Клюс Ярослав, Пилипчук Олександр, Ковалинський Володимир, Грабарчук Віталій, Осипчук Олександр, Попович Павло та керівник команди Михайло Мартинчук. Спочатку хлопці підготували інший номер, але згодом вирішили повністю все переробити за два тижні до виступу. Тренувались по три-чотири години на день у різних місцях, так як свого майданчика та закріпленого місця на даний момент вони не мають.

«Хочу подякувати Михайлу за допомогу, яку він нам надавав не один раз у підготовці до різних конкурсів та фестивалів. Це не перша наша співпраця. Насправді ми працюємо на одну справу: показати дітям, що є життя поза інтернетом. Кожен з нас може займатись і перемагати», - прокоментувала Марія.

Для STREET WORKOUT OLEVSK це перший виступ в такому форматі на сцені. В основному хлопці виступали на вуличних дійствах. Проте це не завадило їм на фестивалі «Тобі Україно» вибороти нагороду лауреата премії Гран-Прі, підготувавши номер «Мимы». Хлопці також отримали сертифікат на суму 3 500 грн, який діє, як знижка на літній відпочинок - фестивальне літо з ПЦ «OMA MUSIC STAR» в Болгарії, а керівник STREET WORKOUT OLEVSK Михайло Мартинчук отримав почесну грамоту за високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури та мистецтва. Це його перша особиста нагорода, як керівника команди.

Учасники STREET WORKOUT OLEVSK діляться своїми спогадами:

Клюс Ярослав: «Я отримав дуже багато емоцій, мені дуже сподобалось. Я вже займаюсь три роки, але такого виступу в мене ще не було. Я задоволений, що поїхав на фестиваль».

Ковалинський Володимир: «Якщо чесно, перед початком трохи боявся, але коли вийшов на сцену все змінились. Ми не знали, що в нас такі великі шанси на виграш. Для нас було головне – це участь і виступити якнайкраще для себе».

Попович Павло: «Взагалі мені сподобалось. Хочеться і далі їздити виступати. Хвилювання було, в залі було дуже багато глядачів, але ми гарно виступили. Я займаюсь воркаутом близько чотирьох років і зупинятись поки не планую».

Матеріал взято із сайту: Олевський інформаційний портал