Головна Новини Олевська міська рада В Олевську проводять ямковий ремонт доріг, фарбують лавки та ремонтують «Ключ»
В Олевську проводять ямковий ремонт доріг, фарбують лавки та ремонтують «Ключ»

В Олевську проводять ямковий ремонт доріг, фарбують лавки та ремонтують «Ключ»

Прибирання сміття та поточні ремонти, які проводять до Великодніх свят, особисто контролює міський голова Омельчук О.В. та начальники відділів. Проведено благоустрій в населених пунктах та місті, продовжується прибирання на кладовищах.

Працівники ПП «Будпослуги-1» фарбують лавочки в центрі міста

Поточний ямковий ремонт асфальтованих доріг

Працівники ШБУ-42 проводять дорожні роботи в центральній частині міста. Вже зробили ямковий ремонт вулиць Олевської республіки та Пушкіна. Тижнем раніше проводилось грейдерування доріг. Роботи контролює начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення міської ради Торгонський О.І.

Ремонтують «Ключ» по Свято-Миколаївській

Олевчан та гостей міста зустрічатиме оновлений в’їзний знак-візитівка «Ключ». На жаль, основа «Ключа» фактично зруйнувалася, це добре видно на фото, нова буде оздоблена каменем.

ДО

ПІСЛЯ