Головна Новини Олевська міська рада Олевські діти поїдуть до Польщі
Олевські діти поїдуть до Польщі

Олевські діти поїдуть до Польщі

В рамках Угоди про партнерство та співробітництво, 15 дітей з Олевська віком 13-15 років восени поїдуть до Польщі, в місто-побратим Тошек. Про це говорили під час спільної наради із заступником мера Тошека Piotr Kunce, який завітав до Олевська для вручення подарунків родинам Олевська з нагоди Великодніх свят.

Поїздка планується з 24 вересня до 2 жовтня та є безкоштовною. Діти проживатимуть в родинах. У програмі перебування діти будуть спілкуватися на теми історії та культури, знайомитися з туристичними маршрутами, відвідають визначні місця, готуватимуть національні страви, інше.

На фото (зліва направо): заступник міського голови Колбасюк В.В., міський голова Омельчук О.В., голова Олевського районного відділу Спілки поляків УкраїниХалімончук Д.В., заступник мера Тошека PiotrKunce, начальник відділу культури Кльоц І.В., начальник відділу освіти Левченко В.П., заступник міського голови Осипчук Я.М., секретар ради Шейко В.О.