Головна Новини Олевська міська рада Сміття з п’яти поверхів
Сміття з п’яти поверхів

Сміття з п’яти поверхів

Проблему з майданчиком для сміття багатоповерхівки 44-а вулиці Свято-Миколаївської вирішували заступник міського голови Василь Колбасюк, головний архітектор Володимир Пятницький, депутат округу Олег Ковальчук та представники ТОВ «Олевське орендне підприємство теплових мереж» з жителями будинку 6 квітня.

Смітник знаходиться в зруйнованому стані і, на біду, нікому це виправити. Підкидають сміття і з магазинів, в тому числі носять з багатоповерхівки, яку за колір фасаду назвали «Жираф», про це стверджують самі мешканці. А тут, на додачу, по-сусідству Центр первинної медико-санітарної допомоги та Нова пошта.

Одна із жительок сказала «Люди думають, що тут не хазяїни живуть», але думати інакше поки не має підстав. Після зими тут ще не прибирали, відходи зі смітника розносять собаки та вітер.

Як стало відомо пізніше, між підприємством теплових  мереж, яке надає послугу з вивезення сміття, і жителями виник конфлікт. Мовляв, сусідній п'ятиповерхівці по Свято-Миколаївській, 51 А зробили ремонт сміттєвого майданчика, а нам не хочуть.

Вихід з ситуації знайшли просто. Міська рада надасть будівельні матеріали, з яких жителі самостійно зроблять огорожу майданчика для сміття.

На кінець комісійно відвідали вищезгаданий будинок 51А. А тут чистота і порядок, заметено і клумби посаджені, сміття є, але воно акуратно складено за огорожу. Жителі квартир говорять «Ми не чекаємо суботника, за віник і почали працювати». Певно проблема не тільки в смітнику?

Багатоповерховий будинок №51а, прибудинкова територія