Головна Новини Олевська міська рада Звітний концерт музичної школи
Звітний концерт музичної школи

Звітний концерт музичної школи

Запрошенням на уроки музики розпочався звітний концерт –  творчий звіт учнівського та педагогічного колективу музичної школи«Кожного дня в різні пори року для всіх відкриті двері музичної школи. Місця, де живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту, любові до дітей і постійного пошуку».

32  вокальних та інструментальних номери прозвучали в школі 31 березня. Концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи. В репертуарі – тільки відбірне, а значить найкраще – «Веснянка» муз. А. Філіпенка, сл. А. Навроцького, «Ой ти дівчино, з горіха зерня» муз. А.Кос-Анатольського сл. І.Франка, «Танець з саблями» із балету Гаяне, «Байландо» композиція Патріка, «Привид опери» арія Крістіни, «Лав із блу» А.Попп, мексиканське «Бесаме мучо», «Іспанське інтермеццо»  Ю.Весняка.

Щороку юні олевські музиканти беруть участь в обласних конкурсах, де показують  високий рівень здобутих знань та виконавської майстерності. Серед вихованців музичної школи є дипломанти, які взяли участь  та здобули призові місця в обласному конкурсі-огляді серед учнів шкіл естетичного виховання.Директор музичної школи Тимків Т.А. вручила грамоту Ліпці Катерині за участь в категорії струнних народних інструментів – бандура. Дідус Сергій та Талах Владислав були нагороджені дипломами за 3 місце в категорії «баян», Кравчук Іван – за 1 місце в категорії – гітара.

Слова подяки виразила начальник відділу культури міської ради Кльоц І.В., яка теж взяла участь в концерті та донедавна була викладачем по класу фортепіано: «Всі концерти школи проходять на високому рівні. Я хочу подякувати всім юним талантам та викладачам за пророблену роботу. Бажаю успіхів та творчого натхнення».

Користуючись правилом – краще один раз побачити, буде підготовлено відео виступів.

Підводячи риску під ще одним навчальним роком, хотілося сказати, що наші учні та педагоги тримають високу «планку» і майстерно її тримаються.