Головна Новини Олевська міська рада Пам’ятка для селянина
Пам’ятка для селянина
Автор: Administrator

Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Якщо у Вашому домогосподарстві народилось теля, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюджету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до одинадцяти місяців).

Ваші дії для оформлення дотації:
1. звернутись до міської ради з тим, щоб було здійснено запис у книзі обліку міської ради про народження такого теляти у Вашому домогосподарстві;
2. провести його ідентифікацію і реєстрацію в установленому законодавством порядку (отримати паспорт великої рогатої худоби та ветеринарну картку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин);
3. відкрити рахунок у банку, на який буде перераховано дотацію (взяти довідку про його відкриття
4. зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера).
Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред'являють відмітку в паспорті.
Копії зазначених документів необхідно подати до міської ради На момент першого подання документів спеціальна бюджетна дотація буде нарахована у таких розмірах:
250 гривень за голову - за молодняк віком від 3 до 5 місяців;
500 гривень за голову - за молодняк віком від 6 до 8 місяців;
750 гривень за голову - за молодняк віком від 9 до 11 місяців (включно).
У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачується у розмірі 250 гривень через кожні три місяці його утримання до досягнення ним одинадцятимісячного віку. Для її нарахування Вам необхідно буде через
три місяці звернутись до сільської, селищної чи міської ради.

Спеціаліст Олевської міської ради Кондратовець Л.А.