Серпень

Головна Новини Олевська міська рада В олевській лікарні відремонтували терапевтичне відділення
В олевській лікарні відремонтували терапевтичне відділення

В олевській лікарні відремонтували

терапевтичне відділення

В Олевській центральній лікарні відкрили капітально відремонтовані приміщення терапевтичного відділення.

Профінансували роботи та купівлю обладнання на суму більш як 320 тисяч гривень приватні підприємці Валерій Грабовський, Ігор Черних, начальник ШБУ-42 Микола Кравченко та районна рада, які з нагоди закінчення ремонту, що тривав 4 місяці, завітали до відділення 31 березня. Головним меценатом доброї, без перебільшення, справи є приватний підприємець та депутат міської ради Валерій Гарбовський, який надав 270 тисяч гривень.

За кошти вдалося зробити туалети, медсестринську, санпропуск з сучасною сантехнікою, дві палати для пацієнтів пільгових категорій.

Загалом терапія розрахована на 30 місць. Лікарняні палати не пустують і дня – говорять тут. Долати хвороби стане легше, запевняють у відділенні, адже для видужання хворого важливо, в яких умовах отримувати медичну допомогу, а лікарям та медперсоналу, в яких умовах її надавати.