Травень

Головна Новини Олевська міська рада ВОДІЯМ ЦІКАВО.
ВОДІЯМ ЦІКАВО.

ВОДІЯМ ЦІКАВО.

МОБІЛЬНИй СЕРВІС-ЦЕНТР МВС може приїхати в Олевськ

До Олевської міської ради надійшов лист з пропозицією надати місцевому населенню послуги  з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення, а також отримання довідки про відсутність судимості в Олевську. Для цього потрібно звернутися до міської ради (виїзд мобільного центру можливий лише за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання послуги).

В Україні вже працюють пересувні сервісні центри МВС, які виїжджають у віддалені населені пункти. Вони  надають низку послуг, зокрема йдеться про реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення. Також здійснюють прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. Ці послуги коштуватимуть так само, як і у звичайних стаціонарних сервіс-центрах МВС.Перелік та ціни послуг можна знайти за посиланням: http://zhi.hsc.gov.ua/poslugi/poslugi-shho-nadayutsya-servisnimi-tsentram

Працює в авто троє людей – два адміністратори та один експерт. Мобільні сервісні центри обладнані усім необхідним – принтери, комп'ютери, спецобладнання для здійснення різних тестувань.