Головна Новини Олевська міська рада В Олевську знайшли мертве немовля в пакеті
В Олевську знайшли мертве немовля в пакеті

В Олевську знайшли мертве немовля в пакеті

PM268image002.jpg

В Олевську знайшли новонароджену дитину в малиннику. Про страшну знахідку неподалік власного будинку до поліції 22 березня повідомила місцева жителька. Нині триває проведення необхідних експертиз стосовно живонародженості немовляти та причин його смерті. У рамках розпочатого кримінального провадження поліція розшукує горе-породіллю.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Олевського відділення поліції. Правоохоронці з’ясували, що у домоволодінні, на території якого було виявлено тіло новонародженого хлопчика, проживає багатодітна родина. Господарка виявила страшну знахідку у поліетиленовому пакеті у кущах малини й сповістила про це поліцейських.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.117 (Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Тіло немовляти направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.

Водночас у рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини та розшукують горе-матір. Серед здійснюваних заходів – перевірка учнів шкіл та професійних училищ, жінок з кризових сімей, інших осіб, які перебувають на спецобліках. Відповідна робота ведеться й у медичних закладах, куди за допомогою могла звертатися породілля.

Тим часом правоохоронці звертаються до олевчан із проханням: якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо вказаної ситуації або маєте відомості про особу розшукуваної матері, повідомте про те до Олевського відділення поліції або зателефонуйте за номером «102».

Матеріал взято із сайту:Олевський інформаціійний портал