Головна Новини Олевська міська рада На Житомирщині стартував Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України

З 20 березня по 20 квітня 2017 року буде проходити традиційний  Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України під гаслом «Забезпечуючи найголовніше».

Про це повідомляє Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста.

«Місячник направлений на поліпшення умов життя та соціального захисту вразливих категорій населення – внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛСНІД або туберкульоз», – йдеться у повідомленні.

Протягом місяця обласна, міські і районні організації Товариства Червоного Хреста готові прийняти від вас перерахування коштів, продукти харчування, одяг, взуття, предмети хатнього вжитку, медикаменти, речі для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільне приладдя, іграшки.

Для перерахувань коштів розрахунковий рахунок: №26006203962, код 02940173, МФО 380805, банк АТ «Райффайзен Банк Аваль» з поміткою «Пожертви місячника» (для Олевської організації ТЧХУ)

Телефони обласної організації Товариства Червоного Хреста: 42-63-91, 42-63-02.

Адреса: 10003 м. Житомир, вул.Л.Українки,4.

Довідково. Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть:

• надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей,
  • поповнити склади недоторканих запасів усім необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування;
  • обладнати центри, класи та кімнати для навчання населення навичкам надання першої допомоги особам, які постраждали при надзвичайних ситуаціях тощо.