Липень

Головна Новини Олевська міська рада Перереєстрація громадян
Перереєстрація громадян
Автор: Administrator

Проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі Олевської міської ради.

На виконання постанови від 11 березня 2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», Олевською міською радою проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі з метою формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Для перереєстрації громадянам необхідно звернутись до 01.01.2013 р. до заступника міського голови Колбасюка В.В. , тел. 2-14-21, 2-11-52; з наступними документами:

1. Довідка про склад сім’ї та реєстрацію ( розгорнута форма № 3), яку надає міська рада громадянам при пред’явленні будинкової книги.
2. Довідка бюро технічної інвентаризації про наявність/відсутність власності у м. Олевську, яка видається громадянам Олевським відділом Коростенського комунального підприємства міжміського бюро технічної інвентаризації (знаходиться в будівлі міської ради)
3. Копія паспорту та ідентифікаційного номера (на всіх членів сім’ї, хто перебуває на квартирному обліку).
4.. Копію документа, що підтверджує пільгу черговика.

Громадяни, які не перереєструються, не будуть включені до Єдиного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

В.В. Колбасюк – заступник міського голови