Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада РЕЄСТРАЦІЯ НАРОДЖЕННЯ З ОДНОЧАСНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ
РЕЄСТРАЦІЯ НАРОДЖЕННЯ З ОДНОЧАСНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ
Автор: Content manager   

РЕЄСТРАЦІЯ НАРОДЖЕННЯ З ОДНОЧАСНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ

ЩЕ ОДНА ПРИЄМНА НОВАЦІЯ ДЛЯ  ЗРУЧНОСТІ ГРОМАДЯН

 

ОЛЕВСЬК

2017

 

   З метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України,  створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг  Олевським районним відділом державної реєстрації актів цивільного  стану здійснюється виїздний прийом громадян безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи, щодо прийняття  документів необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологових будинках міста.

Збираючи все необхідне до пологового будинку, слід взяти з собою: паспорт батька та матері, свідоцтво про шлюб. На випадок тих чи інших питань до батька (батьки на різних прізвищах, визнання батьківства) при державній реєстрації народження дитини, необхідна присутність і самого батька. Допомогу у заповненні заяви та кваліфіковану консультацію батьки отримують у спеціалістів фронт-офісу безпосередньо у пологовому.

 

Ще одна приємна новація - сьогодні  батьки мають можливість  одночасно з реєстрацією народження  зареєструвати і місце проживання своєї дитини.

 

 За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через  органи державної реєстрації актів цивільного стану  під час проведення державної реєстрації народження дитини, як у відділі так і у пологових   будинках!

    Відповідно до правил реєстрації місця проживання для реєстрації місця проживання новонародженої дитини необхідні  свідоцтво про народження дитини, яке  видається у відділі ДРАЦС (або у пологовому) на підставі медичного свідоцтва про народження з пологового будинку, паспортів батьків та свідоцтва про їх шлюб та  документи, що посвідчують особу батьків — їх паспорти. Новонароджену дитину   можна зареєструвати за місцем реєстрації батька або матері.

 

    Звертаємо увагу, що батьки мають право зареєструвати малюка на своїйжитлоплощі без згоди на те інших членів сім’ї та власника. Для цієї процедури необхідно присутність обох батьків.

 

     Згідно з чинним законодавством батьки або інші законні представники зобов’язані

-зареєструвати  народження дитини протягом одного місяця від дати народження;

-місце проживання новонародженої дитини -  протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

 

Тим не менш, рекомендуємо молодим батькам скористатись послугами сервісів Міністерства юстиції та  отримати документи  у зручний для них спосіб.

 

Якщо у Вас виникають проблеми з питань державної реєстрації народження дитини, реєстрації місця проживання новонародженої дитини

 звертайтесь до відділів ДРАЦС, де Вам нададуть вичерпну та кваліфіковану допомогу.

 

Начальник Олевського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області

Шевчук Н.М