Травень

Головна Новини Олевська міська рада На екскурсію до Верховної Ради
На екскурсію до Верховної Ради

На екскурсію до Верховної Ради

Народний депутат України Володимир Арешонков на 16 березня організував для міської ради Олевської ОТГ, Білокоровицької ОТГ, Радовельської сільради, райради, райдержадміністрації  екскурсію до Верховної Ради України.

Під час відвідин Верховної Ради вони мали змогу дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України та на власні очі побачити унікальні речі і приміщення. Як і більшість туристів,  їх увагу привернуло багате оздоблення, на фоні якого всі фотографувались. Особливо помітним стало художнє полотно «Державотворення», на якому зображене проголошення України незалежною. На полотні можна побачити прізвища всіх депутатів, хто проголосував за незалежність нашої країни. Міські депутати побачили сесійну залу депутатів народних, яка розрахована на тисячу осіб. Там же розташовані ложа президента, уряду, трибуна для доповідача, місця для народних депутатів, балкон для гостей та журналістів.

Вдалося побачити знамениті кулуари та пообідати в депутатській їдальні. Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.