Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Перелік питань на засідання четвертої сесії Олевської міської ради від 14.03.2017 року
Перелік питань на засідання четвертої сесії Олевської міської ради від 14.03.2017 року
Автор: Content manager   

Перелік питань на засідання четвертої сесії Олевської міської ради від 14.03.2017 року

 

1. Про  затвердження   звіту   про виконання міського  бюджету за 2016 рік.

2. Про затвердження  Програми  організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території Олевської ОТГ на 2017 рік.

3. Про  затвердження Положення проФонд охорони навколишнього середовища.

4. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

5. Про прийняття до спільної  власності територіальної громади міста Олевськ дитячого спортивного майданчика.

6. Про перелік майна, що може бути передане в оренду.

7. Про оголошення конкурсу на правооренди комунального майна, щоналежитьдо комунальної власностіОлевської міської ради.

8. Про розробку Стратегічного плану розвитку ОТГ до 2020 року.

9. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою продажу (викупу) на земельних торгах.

10. Про внесення змін до рішення 52 сесії Олевської міської ради VIскликання від 16 липня 2015 року № 666 «Про затвердження проекту землеустрою для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування та надання  дозволу на виготовлення звіту з експертно-грошової оцінки».

11. Про актуалізацію експертно-грошовоїоцінки земельної ділянки з метою продажу(викупу) на земельних торгах.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та будівництво індивідуального гаража.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства та для будівництва індивідуального гаража.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з метою передачі  в користування на умовах оренди.

15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для передачі у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності з метою передачі безоплатно у власність, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та будівництва індивідуального гаража.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства, ведення індивідуального садівництва.

18. Про внесення змін у  рішення сесій Олевської міської ради.

19. Про заключення договору оренди земельної ділянки.

20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення садівництва та будівництва індивідуального гаража.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для  передачі у постійне користування: Управлінню праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації; територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Житомирській області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

22. Про затвердження Положення про комісію щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

23. Про встановлення ставок орендної плати за оренду земельних ділянок.

24. Про звернення депутатів Олевської міської ради об’єднаної територіальної громади VІІІ скликання до Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та Верховної Ради України.

25. Різне.