Травень

Головна Новини Олевська міська рада Літературна година присвячена Тарасу Шевченку
Літературна година присвячена Тарасу Шевченку

Літературна година присвячена Тарасу Шевченку

З нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Олевську була проведена літературна година.

Організаторами виступили працівники Олевської районної бібліотеки для дорослих та найактивніші читачі і постійні учасники масових заходів, учениці Олевської гімназії: Олена Онищук, Анастасія Пістуненко, Анастасія Яроменко, Карина Макарчук, Аліна Смоляр, Роксолана Сапожнікова та учениці Олевської ЗОШ №3: Катерина Стрелюк, Єлизавета Гребенчук, Аліна Мосійчук.

"Його називають батьком української нації та її пророком. А він перш за все – людина, якій не чужі людські почуття, радощі та страждання. Ми й досі так мало про нього знаємо. Тарас Григорович був дуже прогресивним чоловіком свого часу", - діляться думками працівники бібліотеки.

Назва літературної години - «Сердечні пристрасті та розчарування Тараса Шевченка». Глядачами заходу були учні та викладачі Олевського професійного ліцею.

За інформацією Васильчук Л. А.

Матеріал взято із сайту: Олевський інформаційнй портал