Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Інформаційний бюлетень Акція «Чисте довкілля» не на місяць, а щоденно
Акція «Чисте довкілля» не на місяць, а щоденно
Автор: Administrator   

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою поліпшення екологічного стану території Олевським міським головою прийнято розпорядження від . №.


В поточному році осінній місячник з приведення в належний санітарний стан території міста Олевська триватиме з 01.09.12 по 30.09.12.
Розроблено та затверджено відповідний план заходів згідно якого особлива увага приділятиметься:
- впорядкуванню громадських місць, зупинок автотранспорту, територій закладів освіти, охорони здоров’я, культури, зокрема, поновленню парканів, фасадів будівель як підприємств, установ, закладів торгівлі так житлових будинків приватного сектору;
- приведенню до належного стану кладовища, пам’ятників, місць поховань загиблих воїнів;
- прибиранню узбіч вулиць та доріг населеного пункту;
- ліквідації стихійних сміттєзвалищ.


Підтримання чистоти міста – це одна з головних функцій місцевої влади.
Просимо всіх небайдужих мешканців міста зайняти активну громадську позицію у справі щоденного підтримання належного санітарного стану міста Олевська, долучитися до осінніх заходів з благоустрою території.
У повсякденному житті не варто забувати про елементарні правила культури співіснування. Адже, чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Порядок у нашому спільному домі починається з кожного із нас! Прибирання прилеглої території - це підтримання у чистоті будь-якого виду території, не залежно від характеру покриття: територія біля торгового або бізнес-центру,територія складських приміщень або підприємства, установи , або це просто двір житлового будинку.
Олевськ, на жаль, ще вражає кількістю неприбраних територій, особливо приватних будинків біля яких складуються дрова, будівельні матеріали, гній. Безперечно невихованість наших громадян надзвичайна, і з цим кожний стикається майже не щодня.
У зв'язку з цим пропонується провести конкурс на найбільш занедбані та засмічені території Олевська.
Смітити, наразі, стає дуже невигідно та дорого. Якщо раніше штрафи складали 136 гривень, то тепер - від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 1360 грн. Посадова особа чи суб’єкт підприємницької діяльності за порушення буде сплачувати ще більше - від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить від 850 до 1700 грн.

В.В. Колбасюк – заступник міського голови