Головна Новини Олевська міська рада Бабусь та працівниць будинку пристарілих села Кишин вітали з 8 Березня
Бабусь та працівниць будинку пристарілих села Кишин вітали з 8 Березня

Бабусь та працівниць будинку пристарілих села Кишин вітали з 8 Березня

8 Березня всі чоловіки вітають своїх коханих, сестер, мам і бабусь. Але поруч із нами, в селі Кишин, у стаціонарному відділенні, живуть бабусі, котрих нема кому привітати, принести подарунка. Вони всі різні за своїми долями, єдине, що у них спільного, так вже розпорядилося життя – ці старенькі дуже одинокі і немає тих рідних та близьких, які би потурбувалися про них на схилі літ.

Напередодні Міжнародного жіночого дня заступник міського голови Олександр Ніколайчук разом із керівництвом терцентру Ларисою Хоречко та Ігорем Толкачем, депутатом міської ради Миколою Атановим, прихожанами Церкви ХВЄ Петром Шматом та Юрієм Невойтом завітали з подарунками до Кишинського стаціонарного відділення, щоб не залишити без уваги та привітати бабусь та працівниць закладу з 8 березня. Останні подарували на заклад візки та ходунки.