Головна Новини Олевська міська рада Жителі Льонозаводської співфінансуватимуть капітальний ремонт дороги
Жителі Льонозаводської співфінансуватимуть капітальний ремонт дороги

Жителі Льонозаводської співфінансуватимуть капітальний ремонт дороги

4 березня відбулася зустріч жителів вулиці Льонозаводської. За дорученням міського голови участь у зустрічі взяли заступник міського голови Олександр Ніколайчук, начальник ШБУ-42, член виконкому Микола Кравченко та депутат округу Валентина Торгонська. Жителі підготували колективне звернення, в якому просять міську раду посприяти у виділенні коштів на капітальний ремонт дороги, що передбачає укладання твердого покриття на умовах співфінансування. Жителі зазначають, що з настанням весни вулиця Льонозаводська є непроїзною та непрохідною для більшості олевчан, яким вкрай проблематично дістатися робочого місця чи навчального закладу, і так з року в рік. Того ж дня вони організували збір коштів на ремонт рідної вулиці та вибрали відповідальну особу Миколу Романчука , якому ці кошти будуть здавати. Жителі Льонозаводської самоорганізувалися та виявили ініціативу до співпраці з міською владою, що свідчить про рівень довіри, який та готова виправдати.

Варто зазначити, що в Олевську є позитивна практика співпраці – капітальний ремонт дороги по вул. Олени Теліги та провулку О.Кошового. У 2016 році приватні підприємці Валентин Торгонський та Володимир Тимощук (які на даний час є депутатами міської ради), що там мешкають, виділили значні кошти на тверде покриття: відповідно 100 тис грн  (із 390 тис. грн) і 50 тисяч гривень (із 270 тис. грн).