Головна Новини Олевська міська рада Опалення, світло, гаряча вода практично безкоштовно. Фото
Опалення, світло, гаряча вода практично безкоштовно. Фото

Опалення, світло, гаряча вода практично безкоштовно. Фото

_7.jpg

Якісні послуги водопостачання, водовідведення та налаштування сонячних панелей стають відтепер доступні в Олевську

Організація з багаторічним досвідом роботи пропоную жителям Олевщини сучасні послуги водопостачання та водовідведення, а також монтування газового обладнання.

Команда професіоналів не лише підключить твердопаливні і газові котли, водонагрівачі, але й раціонально прорахує проектування системи опалення або забезпечення водою вашого помешкання.

Окрім цього, олевчанам пропонують перейти на альтернативну сонячну енергетику – приватні міні-електростанції, батареї та панелі. Від так власники житлових будинків самостійно зможуть вирішити як економити чи навіть заробляти продаючи електроенергію державі.

Нагадаємо, що згідно новими положеннями в законі «Про електроенергетику» українцям надано право виробляти електроенергію за допомогою енергії сонця у своїх домівках та продавати її. В свою чергу громадянам пропонується встановити новітню міні-електростанцію із 20-відсотковою компенсацією і продавати електроенергію державі за «зеленим» тарифом, чи сонячну панель для власного енергоспоживання і отримати 15% компенсації із обласного бюджету та ще до 40% від держави.

Більше інформації можна отримати безпосередньо від представника організації за телефоном: 067-847-20-11 та 093-798-83-87

Матеріал взято із сайту: Олевський інформаційний портал