Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада ОГОЛОШЕННЯ
ОГОЛОШЕННЯ
Автор: Content manager   

ОГОЛОШЕННЯ

 

Оголошується конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів від приватного сектору житлових будинків, організацій, підприємств та установ Олевської об’єднаної територіальної громади,  який відбудеться 03.04.2017р. о 10-00 в приміщенні залу засідань Олевської міської ради за адресою: м. Олевськ, вул. Володимирська, 2. Останній термін подачі заявок на конкурс 09 год. 00 хв. 03.04. 2017 р. До участі в конкурсі допускаються підприємства всіх форм власності, установчим завданням яких є  надання послуг з вивезення твердих побутових відходів. До участі у конкурсі не допускаються підприємства, які: ліквідуються, визнані банкрутами, установчі документи яких визнані недійсними у судовому порядку, мають поточну заборгованість минулих періодів. Показники наданих матеріалів учасників конкурсу оцінюються за такими критеріями: рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічним обладнанням; кількість працівників відповідної кваліфікації; фінансова спроможність учасника конкурсу; наявність позитивного досвіду роботи з надання послуг відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил; можливість здійснювати контроль за технічним станом транспортних засобів; вартість надання послуг з вивезення ТПВ.

 Вимоги до конкурсних пропозицій. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг на надання яких подається пропозиція.

Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника, повноваження цієї особи  зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис уповноваженої особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи, що підписує пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до організатора конкурсу та підписаних відповідним чином, несе учасник. Конкурсна пропозиція повинна бути прошита, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

Відповідальний за проведення конкурсу: Колбасюк В.В. – голова конкурсної комісії, заступник міського голови Олевської міської ради.

Інформацію про порядок складання технічної заявки та консультації можна отримати за адресою: м. Олевськ, вул. Володимирська, 2, 2-й поверх, кімната № 8,  тел. 2 11-52.