Червень

Олевська ОТГ провела перший виконком

Олевська ОТГ провела перший виконком

у відремонтованому залі

1 березня міська рада Олевської об’єднаної громади провела перше засідання виконавчого комітету в новому складі та у відремонтованому залі міської ради. Раніше через проведення ремонтних робіт у мерії, зокрема на другому поверсі, всі засідання міська рада проводила в приміщенні Олевської райдержадміністрації.

Міський голова Олег Омельчук відкрив засідання виконкому та побажав сільським старостам, яких у складі органу більшість, плідної роботи над розвитком своїх громад, адже «люди чекають від нас якісних змін». Формат засідання теж змінився, тепер всі сидять за одним круглим столом, а не за «партами» як це було раніше.

Всього були присутні 32 члена виконкому із 34, староста села Кишин Тимощук В.А. та архітектор КП «АПБ» Ігнатюк А.О. не прийшли у зв’язку з хворобою. Загалом за півтори години було розглянуто 23 питання порядку денного.

54 жителя ОТГ отримали матеріальну допомогу

54 жителя Олевськї ОТГ, які звернулись із заявою до міської ради отримали матеріальну допомогу на загальну суму 54 900 гривень.

Перед прийняттям рішення про надання матеріальної допомоги, члени виконкому встановили суми виплат такої допомоги громадянам ОТГ:

-         для лікування онкозахворювання та інших дороговартісних операцій в сумі 1000,00 грн.

-         для лікування інших захворювань в сумі 500,00 грн.

-         для поховання непрацюючих громадян в сумі 300,00 грн.

-         при втраті 100 %  майна в сумі до 5000,00 грн.

-         при надзвичайних випадках в сумі до 2000,00 грн.

-         з нагоди професійних свят по 200,00 грн.

Зріжуть 22 аварійних дерева

Аварійні, стиглі дерева зріжуть на території РЕМу та на сільському кладовищі в с. Лопатичі в кількості 22 дерева. Попередньо міський голова дав доручення всім старостам зробити акт обстеження кладовищ на предмет наявності аварійних дерев.

«Чайник» в центрі міста

Тимчасова споруда у вигляді чайника незабаром з’явиться в районі перехрестя вулиць Володимирська та Гетьмана Виговського. Проектом передбачено обслуговування водіїв і пасажирів, які не виходитимуть з авто, при цьому враховані всі особливості організації  дорожнього руху та під’їзд.

Салони краси в центрі міста

Одразу два громадянина звернулися до міської ради із заявами переобладнати приміщення в багатоповерхівці по вулиці І.Франка,1  на салони краси. Дозвіл надали лише заявнику Віті Назарчук. Іншому було відмовлено у зв’язку з тим, що салон краси не може бути облаштований  в тамбурі (місце для колясок, велосипедів), який є територією загального користування і належати комусь одноосібно.

Поставили на квартирний облік

Члени виконкому прийняли рішення, яким поставили на квартирний облік сім'ю учасника АТО із с. Сущан. Староста Тепеницької сільради Володимир Кайданович задав доречне питання: «Де дана сім'я буде стояти в черзі на житло – в міській раді чи в Сущанах?» Заступник міського голови Василь Колбасюк відповів, що дане питання вивчається та буде додатково опрацьоване юристами Асоціації міст. На даний час на квартобліку міської ради стоїть 296 осіб.

Дитячий майданчик по вулиці Гетьмана Сагайдачного

На прибудинковій території по вул. Гетьмана Сагайдачного, 11 має з’явитися дитячий майданчик. Члени виконкому підтримали ініціативу гр. Ігоря Лазарева, який облаштує його за власний рахунок.

Вертолітний майданчик в с. Копище

Розглянувши лист начальника Житомирського прикордонного загону,виконком міської радинадавдозвіл на використання вертолітного майданчиказагальною площею 0,25 гав с. Копище.

Релігійна реклама по Свято-Миколаївській

У 2016 році три рази на засідання виконкому виносилось звернення пастора УХЦ «Нове покоління» про надання дозволу на розміщення інформаційного рекламного щитабігборда розміром 6х3 м релігійно-соціального змісту по вул. Свято-Миколаївській (в районі телерадіоретранслятора). Тоді йому було відмовлено через ряд причин, більшість від складу комітету вважали, що бігборди псують архітектуру міста, будуть відволікати водіїв, інші – мали зауваження до змісту. Новий склад виконкому дозволив, так як не бачить в рекламі змісту «Абортам НІ» та «Не вкради» нічого поганого.

Зміни в штатах ДНЗ

На період перебування дитини з особливими освітніми потребами в Олевському центрі розвитку дитини №2 «Сонечко» ввели посаду 0.5 ставки асистента вихователя. Також збільшено навантаження педагогічних працівників Копищенського та Майдан-Копищенського дошкільних навчальних закладів з короткотривалим перебуванням дітей без харчування на 0.17 ставки вихователя.

Мати-героїня із села Копище

Звання «Мати-героїня» присвоять Скрит Ользі Дем'янівні, яка народила 5 дітей. Відповідне клопотання, як того вимагає процедура, порушать перед Президентом України.

Кримінально-виконавча інспекція стала Службою пробації України

Про оптимізацію кримінально-виконавчої інспекції (далі КВІ) в Олевський районний сектор з питань пробації присутнім доповіла його начальник Мельник Н. А. Порушники, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, та засуджені відбуватимуть покарання у вигляді суспільно-корисних робіт, а саме прибирання вулиць, парків, кладовищ, придорожніх смуг, озеленюватимуть місто та інше. Служба пробації почала свою роботу з 1 січня 2017 року, в Олевську вона залишилась за адресою і контактами КВІ.

Надання платних послуг

В.о. старост надаватимуть платні послуги, зокрема довідка коштуватиме 1 грн., доручення – 20 грн., а заповіт – 50 грн.

На фото (зліва направо): в.о.старост Кайданович В.Й. (Тепениця), Талах І.В. (Юрово),Михалець М.М. (Копище) та Хомутовський А.В. (Хочино)

На фото (зліва направо): в.о. старост Ратушинський В.О. (Рудня-Бистра), Корнійчук О.В. (Кам"янка), директор Олевської гімназії Рябой Є.М.