Головна Новини Олевська міська рада Мер Олевської ОТГ взяв участь у національній конференції
Мер Олевської ОТГ взяв участь у національній конференції

Мер Олевської ОТГ взяв участь

у національній конференції

Делегація з Олевська разом з мером міста Чортків Volodymyr Shmatko на Всеукраїнському форумі Асоціації міст України

Міський голова Олевської ОТГ Олег Омельчук та його заступник Олександр Ніколайчук разом із 200 учасниками із інших міст взяли участь в Національній конференції "Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку", яка відбулась в Києві 27-28 лютогоорганізована Асоціацією міст України.

(Ред. Аутсорсинг – передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду).

В рамках Конференції відбувся ярмарок міжнародних проектів «Можливості  для розвитку територіальних громад». Зокрема, представники проектів USAID ПУЛЬС, «Громадяни в дії», ДОБРЕ, "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи-ІІ", Канадського фонду місцевих ініціатив та Міжнародного республіканського інституту розповіли про співпрацю з об'єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, неурядовими та громадськими організаціями, озвучили умови фінансування проектів розвитку та ознайомили учасників з правилами подання заявок на конкурси.

Оптимізація одних ресурсів, поява нових, стосується всіх сфер, особливо сьогодні, тому бути обізнаним і з новими процесами та технологіями важливо і з точки зору економіки, і з боку управління. Подібні заходи дають можливість нових знайомств та обміну досвідом.