Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Питання весняної повені в ОТГ – на контролі служб
Питання весняної повені в ОТГ – на контролі служб
Автор: Content manager   

Питання весняної повені в ОТГ – на контролі служб

 

Жителі вулиці Зарічна звернулися до міської ради з проханням обстежити територію, де щовесни відбувається підтоплення земель. Люди розповіли про свої переживання, що занадто сніжна зима, низинна місцевість та зміна температури може спричинити велику повінь, яка нанесе шкоду їхньому майну.

За дорученням міського голови Олега Омельчука, в день звернення, заступник міського голови Олександр Ніколайчук у складі комісії здійснив обстеження території вулиці Зарічної, де річка почала виходити з берегів та стан дамби (навпроти території металзаводу), яка знаходиться далі за течією. Також було виявлено, що частина дамби зруйнувалася і без перешкод пропускає потік води. 15 лютого було зроблено додаткове обстеження, що не дало приводів для хвилювання.

Відповідні служби були повідомлені та тримають ситуацію на контролі.

За інформацією головного інженера Олевського управління водного господарства А.В.Савчука найвідповідальнішими і найнебезпечнішими об’єктами в районі з точки зору повеневої ситуації залишаються Лопатицьке водосховище, Копищенська, Хочинська, Зубковицька захисні дамби, які захищають відповідні населені пункти від затоплення.

До переліку населених пунктів та територій, де можливі негативні наслідки, пов’язані з проходженням високих вод, відносяться: Олевськ, Кишин, Тепениця, Майдан-Копищенський, Хочино, Білокоровичі та Зубковичі. Працівниками управління проводиться розчищення отворів гідроспоруд від снігу та льоду, поповнюються запаси інвентаря, аварійних та пально-мастильних матеріалів до затверджених норм, готується техніка та механізми на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Сьогодні, 22 лютого, в райдержадміністрації  відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Проведено обстеження технічного стану захисних дамб та небезпечних гідротехнічних споруд по Олевській ОТГ,  гідротехнічних споруд на міжгосподарській мережі Замисловицької осушувальної системи в кількості - 32 шт. Спеціалісти управління разом з органами місцевого самоврядування, Олевським райавтодором проводять обстеження стану мостів, трубо-переїздів, кюветів, підмостових русел та ін. Вже розробленорозрахунок сил та засобів гідрологічного (гідродинамічного) захисту, до якого увійшли 9 формувань (бригад), 44 працівники та 8 одиниць спеціальної техніки. На даний час проводиться заготовка аварійного запасу матеріалів: фашин, кілків,жердин та виготовлення багрів, ломів.