Головна Новини Олевська міська рада Сесія міської ради
Сесія міської ради

Сесія міської ради

На засідання третьої сесії міської ради були присутні 27 депутатів із 34. На порядок денний було винесено 30 питань, 15 з яких стосувалися земельних відносин. Сесія розпочалась із комерційної пропозиції генерального директора компанії ЕКО UA, яка займається виробництвом твердопаливних котлів за інноваційними технологіями, аналогів яких в Україні не має. Потім перейшли до питань сесії.

Внесли зміни до бюджету

Для забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування  і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами міська рада передала до районного бюджету фінансування на шість місяців  в сумі 57 500 грн.

Затвердили вартість харчування дітей в ДНЗ та ЦРД

Відповідно до  статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки, або особи, що її замінюють, вносять плату за харчування дітей у дошкільних установах та центрах розвитку дитини Олевської міської ради  в міській місцевості у розмірі 60 відсотків від вартості харчування на день, у сільській місцевості – 50 відсотків від вартості харчування на день.

Вартість харчування одного дітодня залишили на рівні минулого, 2016 року:

- на дітей  віком від 0 до 3-х років у розмірі 18,00 (вісімнадцять) гривень;

- на дітей  віком від 3-х до 8 років у розмірі 20,00 (двадцять) гривень.

Відповідно, батьки оплачують половину і трохи більше, у місті, суми харчування.

Питання очисних споруд

Групою народних депутатів розглядається можливість позитивного вирішення питання фінансування проекту будівництва очисних споруд в Олевську. Для цього в міському бюджеті потрібно передбачити співфінансування, сума якого склала 100 тисяч гривень.

У власність громади

У комунальну власність Олевської міської об’єднаної територіальної громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Олевського району безоплатно передані районною радою комунальні установи, їх нерухоме майно, а також рухоме майно закріплене за цими об’єктами. Це школи, ЦРЛ, ФАПи, амбулаторії, музеї, терцентр, стадіон, недобудови, інше. Комісія буде здійснювати прийом об’єктів поступово із ретельною перевіркою документів.

Передбачили кошти на шкільний автобус

Депутати проголосували за рішення передбачити кошти на співфінансування для  придбання шкільного автобуса для Олевської міської об’єднаної територіальної громади в розмірі 30%  вартості. Це дасть можливість «стати на чергу» і до кінця року отримати шкільний автобус на умовах співфінансування.

Депутати затвердили місцеві податки і збори, проголосували за рішення закріпити депутатів за округами та внесли зміни до виконавчого комітету, виключивши зі складу заступника міського голови Ніколайчука О.В., який через депутатство не може бути у складі комітету.