Головна Новини Олевська міська рада В Олевську вшанувалипам'ять воїнів-інтернаціоналістів
В Олевську вшанувалипам'ять воїнів-інтернаціоналістів

В Олевську вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Олевську відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Близько 20 афганців на чолі з головою спілки воїнів Афганської війни Анатолієм Тимощуком традиційно поклали квіти до Обеліска Слави та пам’ятника воїнам-афганцям. Участь у заходах взяли міський голова Олег Омельчук, голова РДА Дмитро Лазаренко, голова райради Віктор Троц та його заступник Олександр Ковальчук. Перед початком музичної програми, обговорили можливість виділення коштів на закупівлю безкоштовних ліків, безкоштовне харчування дітей афганців та пільговий проїзд. Міський голова порекомендував з ініціативами звертатися до міської ради, де вони будуть обов’язково розглянуті.

На фото: портрети "чорних журавлів" Олевщини Польового Олександра із села ЖубровичіКручка Івана із села Радовель, Креця Юрія із селище Новоозерянка, Білого Анатолія із села Жубровичі, Омелянчука Леоніда із Озерян та Існюка Олександра із села Соснівка