Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Спілка воїнів АТО обрала нового голову
Спілка воїнів АТО обрала нового голову
Автор: Content manager   

На загальних зборах учасників бойових дій в АТО Олевщини 6 січня обрано нового голову – Андрія Іванова, ветерана АТО.

 

Хоча Спілка існує вже півтора роки, фактично вона не діяла. Зараз першочергове завдання для новообраного очільника полягає в тому, щоб об’єднати усіх 265 учасників АТО району, адже у Спілці перебуває всього 56 чоловік, це 20% від загального числа. А також, із залученням спеціалістів різних галузей, виконувати обов’язки по юридичній допомозі учасникам АТО, у вирішенні соціально-побутових проблем, морально- психологічної і фінансово-матеріальної підтримки. Спілка має захищати інтереси місцевої громади так само, як і на передовій, переконаний її голова. Є у нього задумки допомагати побратимам у працевлаштуванні за рахунок співпраці з центром зайнятості, здійснювати інформаційний супровід по створенню робочих місць.

Аналізуючи підсумки попередніх зборів, голова Спілки відмітив для себе низьку явку ветеранів АТО. Тому на меті об’їзд району, донесення до побратимів інформації про саме існування Спілки, її юридичне місцезнаходження, куди надалі зможуть звертатися учасники АТО зі своїми питаннями. Разом із заступником голови Спілки Михайлом Мрочком і секретарем організації Володимиром Венгловським, представниками лікарні і управління соціального захисту Андрій Іванов має на меті побувати у населених пунктах, де проживають учасники АТО, сім’ї загиблих і тих, хто зараз воює, зустрітися з ними, побесідувати, відповісти на запитання, залучити до активної роботи, щоб вже наступні загальні збори Спілки проходили з більшим числом присутніх у залі.

Графік об’їзду населених пунктів керівництвом Спілки воїнів-учасників антитерористичної операції Олевського району:

17 лютого – с.Тепениця, с.Замисловичі. 
18 лютого – с.Хочине. 
21 лютого – с. Рудня-Бистра, с.Кам’янка. 
22 лютого – с. Кишин, с. Стовпинка, с. Жубровичі. 
23 лютого – с. Радовель, смт. Озеряни. 
27 лютого – с.Лопатичі, с. Зольня. 
1 березня – смт. Нові Білокоровичі.

Якщо навіть актив Спілки не встигне побувати скрізь, це не означає, що про когось забули, об’їзди здійснюються відповідно до наданих списків, тому слідкуйте за датою проведення загальних зборів у березні.

Взято із Олевського інформаційного порталу