Головна Новини Олевська міська рада НА ОЛЕВЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА З НАРКОТИКАМИ
НА ОЛЕВЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА З НАРКОТИКАМИ

Уранці 11 лютого на одній з вулиць районного центру патрульний наряд у складі дільничного офіцера та нацгвардійців помітили підозрілого перехожого. У подальшому під час перевірки з’ясувалось, що чоловік зберігає при собі наркотики.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. У чоловіка, 29-річного жителя райцентру, правоохоронці вилучили паперовий згорток з подрібненою рослинною масою.

Вилучене було направлено на експертне дослідження.

Відповідно до ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України такі дії караються штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Відділ комунікації поліції

Житомирської області