Головна Новини Олевська міська рада До Олевська відрядили бійців Нацгвардії
До Олевська відрядили бійців Нацгвардії

До Олевська відрядили бійців Нацгвардії

У зв’язку із загостренням ситуації щодо незаконного видобутку бурштину, до міста Олевськ відряджені військовослужбовці Першої бригади оперативного призначення Національної гвардії України.

Про це повідомила прес-служба Національної гвардії України.

Спільно з працівниками поліції гвардійці нестимуть службу з метою забезпечення публічної безпеки та порядку, попередження випадків незаконного вивезення лісо-пило-матеріалів, металобрухту та бурштину.

Протягом 2016 року на території Житомирської області військовослужбовцями Нацгвардії розкрито 41 злочин, затримано за підозру у скоєнні злочинів 117 осіб, припинено 224 адміністративні правопорушення, виявлено 10 фактів видобутку бурштину сирцю, під час яких затримано 50 осіб, вилучено 12 одиниць автотранспорту, чотири мотопомпи та 1,27 кг бурштину.

Нагадаємо, в ніч на 16 січня у результаті збройного конфлікту в Олевську Житомирської області вогнепальні поранення дістали семеро осіб: четверо – жителі Олевського району та ще троє – львів’яни, один з яких помер під час надання йому медичної допомоги. Ще один потерпілий помер в лікарні 23 січня. Після стрілянини зловмисники утекли на трьох автомобілях.

В Олевську було посилено заходи з безпеки громадян: у місті чергують посилені наряди поліції, залучено Національну гвардію. 2 лютого генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про проведення обшуків у Олевську, під час яких вилучено півтонни бурштину.

Матеріал взято із сайту: Олевський інформаційний портал