Головна Новини Олевська міська рада ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ

ТОВ «Олевське орендне підприємство теплових мереж» планує провести коригування тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення.

У відповідності до вимог  «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміни/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 30.07.2012р.№ 390(із змінами )  ТОВ « Олевське  орендне  підприємство теплових  мереж» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити коригування  тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Причиною  коригування тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення є приведення у відповідність  до економічно обґрунтованого рівня окремих складових структури тарифів, в зв’язку із зростанням їх вартості, відповідно до вимог п.7 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» затверджених постановою КМУ від 01.06.2011р.№869 та п.10 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», порівняно із травнем 2016р., які було пораховано в діючому тарифі, зокрема - збільшення мінімальної заробітної плати , вартості електричної енергії , паливно-енергетичних ресурсів .

Детальніше в ДОДАТКУ