Травень

Головна Новини Олевська міська рада В Олевську продовжують очищати дороги від снігу
В Олевську продовжують очищати дороги від снігу

В Олевську продовжують очищати дороги від снігу

В Олевську вирує зима. На цей тиждень синоптики прогнозують різке похолодання до позначки -23 градусів в п’ятницю. На вулицях Олевська продовжує працювати снігоочисна техніка.

Також міська рада реагує на повідомлення громадян про необхідність очищення або додаткового очищення доріг та територій в місті.

Олевська міська рада звертається з проханням не залишати свої транспортні засоби обабіч доріг, які перешкоджають роботі снігоочисної техніки.

Шановні керівники підприємств, установ та організацій різних форм власності, просимо вчасно здійснювати прибирання прилеглих територій від снігу, льоду та виконання протиожеледних заходів.