Головна Новини Олевська міська рада ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на вакантні посади

Міська рада Олевської ОТГ оголошує конкурс на вакантні посади:

-          начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури, комунальної власності та архітектурно-будівельної інспекції.

-          начальник відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту населення.

-          начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

-          начальник відділу кадрової та інформаційної роботи.

-          начальник фінансового відділу.

-          начальник архітектурно-будівельної інспекції.

-          спеціаліст І категорії в управління земельних відносин та сільського господарства (2 вакансії).

-          головний спеціаліст в управління земельних відносин та сільського господарства (2 вакансії).

-          начальник відділу культури.

-          головний спеціаліст відділу культури.

-          головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

-          спеціаліст І категорії загального відділу.

-          головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту населення.

-          спеціаліст І категорії управління економічного розвитку, транспорту, туризму та інвестицій.

Основні вимоги до кандидатів:

- освіта повна вища відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр;

- стаж роботи за фахом у державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навичками роботи на комп’ютері;

- військовий квиток.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради Олевської ОТГ такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається  про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

-  заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту;

- електронну декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік;

- копію паспорта громадянина України;

- копію ідентифікаційного коду.

- копію військового квитка.

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду. Додаткова інформація надається керуючому справами міської ради у робочі дні за телефоном: 2-17-00 з 09.00 год. до 18.00 год.

Документи щодо участі у конкурсі приймаються у робочі дні протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Олевськ, вул. Володимирська, 2.